RAD Studio & TMS Software v Městské knihovně v Praze
Po přestávce vynucené pandemií Covid-19 se vracíme do Městské knihovny v Praze. Přijďte získat novou inspiraci pro své programy, osobně se setkat s technickými konzultanty společností Embarcadero a TMS Software. Živé konference jsou rovněž skvělou příležitostí pro výměnu zkušeností s kolegy, kteří používají stejné nástroje a řeší podobné problémy. 
Pro ukázky bude použita nově vydaná verze RAD Studia Alexandria 11.3, která přináší podporu posledních verzí cílových platforem a důležitá vylepšení subsystémů jako je LSP Server, editor kódu nebo knihoven VCL, FireMonkey a FireDAC. Získáte mnoho zajímavých informací, aniž byste strávili hodiny čtením manuálů.
Zaregistrujte se, těšíme se na Vás!
Aktualizované informace a podrobnosti k akci naleznete pod tlačítkem Aktuální informace.
Termín: 20.4.2023 od 9:00

Místo: kinosál Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
Registrovat
We are committed to respecting and protecting your privacy.
You may unsubscribe or withdraw your consent at any time.
Řečníci
Stephen Ball
Stephen Ball – presales ředitel společnosti Embarcadero a certifikovaný IT profesionál, který za více než 20 let vedl řadu vývojových týmů v Evropě i mimo ni a spolupracoval s řadou špičkových společností včetně Hilton, American Express, Fitness First a řadou dalších. Stephen je autorem mnoha technických publikací a také oblíbeným přednášejícím na vývojářských konferencích.
Stephen Ball

Antonio Zapater
Antonio Zapater - presales konzultant společnosti Embarcadero a certifikovaný vývojář Delphi, který více než 15 let spoluvlastnil společnost, která vyvíjí ERP řešení pro maloobchodní sektor. Má rozsáhlé zkušenosti s modelováním databází, migrací staršího kódu Delphi, kompletním vývojem webu, kontejnerizací a také vývojem linuxových služeb pomocí Delphi.
Antonio Zapater

Bruno Fierens
Bruno Fierens - vývojář, který s vývojovými nástroji společnosti Embarcadero pracuje již od verze Turbo Pascal 3.0. V roce 1996 založil společnost TMS Software, která vyvíjí rozšiřující komponenty pro RAD Studio, .NET a Web. Od roku 2012 je certifikovaným Embarcadero MVP. Specializuje se na návrh uživatelských rozhraní, UX, RAD, ale také hardware a elektroniku obecně.
Bruno Fierens

© 2023 EMBARCADERO INC. ALL RIGHTS RESERVED